News

Dodany sie 22, 2012 przez admin

Witajcie,

chcieliśmy oficjalnie na stronie ARMADILLOS poinformować o naszej nowo uruchamianej działalności jaką jest powstanie FURII - Centrum Gier Fabularnych.

 

Dodany maj 21, 2012 przez admin
Witamy serdecznie w nowym sezonie! Zaczynamy go mocnym uderzeniem: grą terenową w parku Zielona w Dąbrowie Górniczej podczas Dni Dąbrowy.

Newsletter

Dopisz się do naszego newslettera. Będziesz dzięki temu otrzymywać najnowsze Armadillosowe wieści.
Nazwa: 

Partnerzy

Armadillos

Armadillos to część grupy 34 FUN, która specjalizuje się w organizowaniu integracyjnych gier terenowych zwanych nocnymi manewrami.


Wszystko zaczęło się od pewnego wieczoru kawalerskiego... Kiedy go organizowaliśmy szukaliśmy nowego pomysłu, czegoś co dostarczy emocji i wrażeń, ale zarazem będzie dostępne dla szerokiego grona osób, a przy okazji nie będzie wymagało wynajmu specjalistycznego sprzętu. W naszych planach pojawiły się dwa hasła kluczowe: noc i las. „Ganianie się po lesie z latarką, hmm... całkiem niezły pomysł". Skonstruowana naprędce gra terenowa dostarczyła nam wszystkim niezapomnianych wspomnień. I tak się zaczęło.


Szybko okazało się, że na tego typu działania znajdzie się więcej chętnych. Dlatego w kolejnych latach rozbudowaliśmy nasze scenariusze i wypróbowaliśmy w praktyce konkretne pomysły, ale przede wszystkim wypracowaliśmy plan i elementy na udaną imprezę.

W chwili obecnej możemy pochwalić się sześcioletnim doświadczeniem w naszej działalności. Znamy pozytywne opinie wielu ludzi o tym co robimy. Oprócz tego nasze oczy nabyły umiejętność infrawizji (czyli widzenia w ciemności), a wybrany kierunek potrafimy wywęszyć nosami :)

Chcielibyśmy zaproponować udział w dobrej i niecodziennej zabawie.